Palmares

 


 
Competitie HZVV Beker HZVV
1997-1998
(2e afdeling)


7de plaats

Kampioen: Copains
Bijkomende stijgers: Triangel, Citymen, HSV

Halve finale, 5-2 verlies tegen Bordeaux Lembeek
1998-1999
(2e afdeling)


4de plaats

Kampioen: Sporting
Bijkomende stijgers: De Leeuwkes, ZVK Mit

1ste ronde, 4-3 verlies tegen Copains
1999-2000
(2e afdeling)


Bijkomende stijgers: ZVK Pallieter, Batidas, The Angels

Halve finale, 2-5 verlies tegen Hondzocht
2000-2001
(1e afdeling)


4de plaats

Kampioen: Bordeaux Lembeek
Dalers: Bronneke en Pallieter

Kwartfinale, 3-4 verlies tegen Bordeaux Lembeek
2001-2002
(1e afdeling)

4de plaats

Kampioen: ZVT Sint-Rochus
Dalers: Twitty's en Sporthal Lembeek


Finalewinst 5-5 (3-2 na penalty's) tegen Bordeaux Lembeek

2002-2003
(1e afdeling)


3de plaats

Kampioen: Bordeaux Lembeek
Bijkomende stijgers: ZVK Elbeek, De Fazant en HSV
Dalers: De Skans en Ouden Bareel

Kwartfinale, 6-5 verlies tegen Batidas
2003-2004
(1e afdeling)


9de plaats

Kampioen: Bordeaux Lembeek
Bijkomende stijgers: Yokohama Flugels en Mercedes Drogenbos
Dalers: HSV en De Leeuwkes

1ste ronde, 5-3 verlies tegen De Skans
2004-2005
(1e afdeling)


12de plaats

Kampioen: ZVK Elbeek

Competitie werd herwerkt naar drie divisies. Hierdoor zakte Den Dme naar de tweede divisie

2de ronde, 5-10 verlies tegen Triangel
2005-2006
(2e afdeling)


3de plaats

Kampioen: Scharniertje
Bijkomende stijger: ZVT St.-Rochus
Dalers: Santos en Bronneke

Halve finale, 2-4 verlies tegen ZVK Elbeek
2006-2007
(2e afdeling)


4de plaats

Kampioen: Halle 04
Bijkomende stijger: ??
Dalers: ??

Halve finale, 3-0 verlies tegen Blue Note
2007-2008
(2e afdeling)


Bijkomende stijger: Uniglobe
Dalers: Avanti Lembeek en De Leeuwkes

Halve finale, 5-4 verlies tegen Batidas
2008-2009
(1e afdeling)


4de plaats

Kampioen: Batidas
Dalers: Uniglobe en Theo Foot (FF)

1ste ronde, 7-5 verlies tegen Theo Foot
2009-2010
(1e afdeling)


7de plaats

Kampioen: ZVK Abba
Dalers: ZVC Molinos en De Pauw Boys

Poulewedstrijden, 3de plaats
2010-2011
(1e afdeling)


10de plaats

Kampioen: ZVK Abba
Dalers: Blue Note Uniglobe en Eagle Eyes United

Kwartfinale, 3-6 verlies tegen Goldstrike